Referencje

Świetliki rurowe Świetliki rurowe Świetliki rurowe Świetliki rurowe Świetliki rurowe

Certyfikaty

Opinie klientów

Na rynku jest duża konkurencja jeżeli chodzi o oczyszczalnie ścieków.Byłam zasypywana różnymi propozycjami. Nie wszystkie firmy podawały prawdziwe ceny, tzn. operowały cenami netto, a wiadomo, że w brutto to wszystko inaczej wygląda. Ostatecznie wybrałam biologiczną oczyszczalnię ścieków firmy FHU IMPET. Firma pomogła mi w wyborze odpowiedniej oczyszczalni [mam bardzo trudne warunki gruntowe], wytłumaczyła mi wszystko, dostałam dokładny kosztorys, przed montażem był u mnie pracownik, żeby wszystko posprawdzać i zaplanować. Sam montaż[którego się bardzo bałam], przebiegł sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Wszystko na bieżąco miałam tłumaczone, [anielska cierpliwość], pytań miałam tysiące [nie wszystkie mądre], a przede wszystkim duża kultura osobista, dobry humor. Razem z mężem jesteśmy zachwyceni, bo coś co nas przerażało okazało się prostsze, przyjemniejsze niż wybór lamp do domu, który teraz nas czeka. Polecam.

Anna


To co zamówiłem dostałem. Wspólnie uzgodniony termin dostaw. Firma godna polecenia.

Michał


Firma która sprawia bardzo dobre wrażenie w kontaktach to oczywiście IMPET. Jest firmą która umie przekonać że jej celem jest zadowolenie kupującego i wypracowała dość przyjazną w tym kierunku strategie.

Anonimowa opinia


Fachowa, konkretna z niedrogim asortymentem firma.

Sylwek


Moja opinia o Sprzedawcy jest pozytywna. Szybki czas realizacji, bardzo dobry kontakt i towar zgodny z opisem. Polecam zakupy.

Ilona