Biopreparaty

ECO9 START - Rozruch oczyszczalni - 250g

Preparat ECO9 START jest stosowany przy rozruchu oraz po każdorazowym opróżnieniu przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba. Podczas opróżniania zostaje usunięta naturalna flora bakteryjna odpowiedzialna za prawidłową prace oczyszczalni i utrzymanie równowagi biologicznej. ECO9 START powoduje jej szybką odbudowę w zbiorniku.

 

ECO9 MIX - Dwuskładnikowe bakterie do oczyszczalni w saszetkach - 1kg, 2kg

Dwuskładnikowe bakterie do oczyszczalni w wygodnych saszetkach. ECO9 MIX to koncentrat skutecznych bakterii (ponad 2 miliardy w 1 gramie preparatu) wzbogacony o składnik przeciwko tłuszczom. Stosuje się go do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w oczyszczalniach, szambach, zbiornikach gnojówki i gnojowicy. Regularne stosowanie preparatu ECO9 MIX prowadzi do poprawy skuteczności oczyszczania, zmniejsza ilość osadu i przeciwdziała powstaniu odorów.

 

ECO9 OXY START - Rozruch oczyszczalni tlenowych - 140g

Preparat ECO9 OXY START jest stosowany przy rozruchu oraz po każdorazowym opróżnieniu biologicznej oczyszczalni ścieków. Podczas opróżniania zostaje usunięta naturalna flora bakteryjna, odpowiedzialna za prawidłową pracę oczyszczalni i utrzymanie równowagi biologicznej. ECO9 OXY START powoduje jej szybką odbudowę w zbiorniku.

 

ECO9 OXY - Oczyszczalnie tlenowe - 400g - 1l

ECO9 OXY to preparat przeznaczony dla oczyszczalni biologicznych z napowietrzaniem drobnopęcherzykowym. Zwiększa skuteczność oczyszczania ścieków oraz redukuje przykre zapachy z oczyszczalni.

 

ECO9 MD3 - Jednoskładnikowy preparat do oczyszczalni ścieków - 0,75kg, 1kg

ECO9 MD3 – Jednoskładnikowy preparat do oczyszczalni ścieków, służy do wspomagania oczyszczania ścieków w oczyszczalniach przydomowych i osiedlowych. Podczas stosowania tego biopreparatu zmniejsza się także ilość osadów ściekowych i następuje ich mineralizacja. Zaobserwowano również czyszczenie urządzeń kanalizacyjnych tam gdzie stosowany jest biopreparat.

 

ECO9 DRENAŻ - Udrożnienie drenażu - 0,5l, 1l

ECO9 DRENAŻ to niezwykle skuteczny oraz łatwy w użyciu preparat przeznaczony do udrożniania drenażu rozsączającego w przydomowych oczyszczalniach ścieków, studzienek oraz całej instalacji kanalizacyjnej. Stosowany regularnie wydłuża żywotność drenażu.

 

ECO9 FLO - Rozkład kożucha - 0,5l, 1l

ECO9 FLO to specjalistyczny preparat do rozkładu kożucha w oczyszczalni ścieków. Dzięki zaszczepieniu na lekkim nośniku skutecznie działa na powierzchnia ścieków w miejscu tworzenia się kożucha. ECO9 FLO wspomaga rozwój pożytecznych bakterii w osadniku.

 

ECO9 EMP - Rozkład tłuszczu i redukcja zapachu w kanalizacji - 0,5l, 1l, 20l

ECO9 EMP rozkłada tłuszcze, redukuje zapachy i przekształca osady ściekowe w bezpieczny produkt organiczny. Wprowadzenie preparatu do systemu kanalizacji umożliwia zapobieganie procesom zagniwania ścieków i powstania odorów. Metoda nie ma nic wspólnego z maskowaniem odorów, daje trwały efekt, ale wymaga systematycznego stosowania dawek uzupełniających. Dzięki dużej aktywności enzymatycznej następuje rozkład osadów tłuszczowych. Zalecane jest systematyczne stosowanie.

 

ECO9 WC GEL - Ekologiczny żel do toalet - 1l

ECO9 WC GEL to ekologiczny żel do toalet, który dzięki odpowiedniej kompozycji składników czyszczących nie niszczy pożytecznych bakterii żyjących w instalacjach kanalizacyjnych oraz przydomowych oczyszczalniach ścieków. Czyści, odkamienia i dezynfekuje czyszczone powierzchnie, a po zastosowaniu uwalnia świeży, łagodny zapach.

 

ECO9 TAB - Ekologiczne tabletki do zmywarek - 38 sztuk

Tabletki ECO9 TAB to naturalny, przyjazny środowisku produkt do mycia naczyń w zmywarkach. Bardzo dobrze nadają się również do mycia frytkownic. Preparat szczególnie zalecany jest dla użytkowników szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.

 

ECO9 Kompost - Pielęgnacja ogrodu - 1l

ECO9 KOMPOST to wysokiej jakości organiczny preparat zawierający efektywne mikroorganizmy. Przeznaczony do regeneracji gleby i produkcji wysokiej jakości kompostu. Służy do przyspieszania procesów fermentacyjnych przy produkcji kompostów, bez konieczności mieszania pryzmy kompostowej.